pexels-nathan-cowley-2036998

Що таке бакопа дрібнолиста і які її властивості?

Бакопа дрібнолиста також відома як Bacopa monnieri, і що цікаво, вона входить до т.зв. Аюрведичні трави, тобто ті, що походять із стародавньої медицини індійського субконтиненту. Цікаво, що в місцевих жителях він відомий як Брахмі, і його властивості надзвичайно цікаві та популярні в усьому світі, а не лише в Індії та околицях. Досить сказати, що саме в країні походження вона отримала прізвисько «божественної трави».

Все це означає, що бакопа дрібнолиста, без сумніву, просто цікава, і варто звернути увагу на її оздоровчі властивості, які навіть цікавіші, ніж може здатися на перший погляд. Він не тільки позитивно впливає на роботу мозку, але і на імунну систему і в цілому на правильну роботу організму. Однак, як неважко здогадатися, це лише верхівка айсберга.

Що таке бакопа моньєрі?

Bacopa monnieri належить до сімейства Scrophulariaceae і має невеликі розміри з крихітними листочками, що мають 4-5 часток. Вважається багаторічною рослиною і її квіти можуть бути білими або світло-фіолетовими. Хоча бакопа дрібнолиста відома в основному в Індії, вона також зустрічається в природі в багатьох інших частинах світу. Його польові квіти також були зареєстровані в тропічних регіонах Африки, Азії, Австралії та Америки. Однак саме в Індії він найбільш широко використовується і відомий.

Цікаво, що дрібнолистову бакопу там використовують навіть як добавку до супів, салатів та інших страв. Його смак досить гіркий, що означає, що його можна використовувати для різних видів кулінарної діяльності. Його вживають ще більш охоче, оскільки він має величезний набір корисних для здоров’я властивостей, які відповідають, серед іншого, за: для сьогоднішньої експлуатації Брахмі. Він є інгредієнтом багатьох дієтичних добавок, включаючи: призначені для стресів і нервів.

Цілющі властивості бакопи дрібнолистої

Список властивостей бакопи дрібнолистої дуже довгий. Варто відзначити, що брахмі має протизапальні, тривожні, антиоксидантні, жарознижуючі, протиепілептичні властивості, розслаблює гладку мускулатуру кровоносних судин і бронхів, захищає серце і всю систему кровообігу. Цікаво, що він також має захисну дію на печінку, і це не кінець довгого списку його корисних властивостей. Однак варто поглянути і на те, як бакопа дрібнолиста впливає на пам’ять і концентрацію людини. Загалом, це покращує роботу мозку, тобто командного центру організму.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *