pexels-antoni-shkraba-4662341

У яких ситуаціях варто додатково приймати коензим Q10?

Коензим Q10 — це назва сполуки, яка, мабуть, у більшості з нас асоціюється з рекламою косметики. В основному рекламовані продукти, що містять коензим Q10, – це різні типи кремів, мазей, бальзамів і кондиціонерів, однією з багатьох дій яких є омолодження або просто прикрашання, наприклад, шкіри. Це дозволяє припустити, що такими властивостями володіє саме коензим Q10, але чи правильний це підхід?

Варто детальніше розглянути, що ж таке коензим Q10 насправді і які властивості він має для організму людини. Це дозволить вам побачити, чи справді ця сполука відповідає за бажаний ефект різних типів кремів. Однак не менш важливим є той факт, що коензим Q10 деякий час також доступний у формі, наприклад, таблеток для прийому всередину. Чи є сенс приймати його в такому вигляді і якщо так, то коли варто зважитися на цей вид добавки? На все це варто добре придивитися.

Що таке коензим Q10 і чому він такий важливий?

Коензим Q10 – це загальна назва сполуки – убіхінон. Не дивно, що ім’я набагато популярніше – його просто легше запам’ятати або навіть вимовити. Однак давайте зупинимося на найголовнішому і розглянемо, чому коензим Q10 є таким важливим елементом збалансованого харчування? Звичайно, завдяки своїм властивостям, важливим не лише з точки зору широкого розуміння краси. Убіхінон бере участь у багатьох метаболічних процесах, в результаті яких організм здатний виробляти енергію. Крім того, коензим Q10 міститься в кожній клітині нашого тіла і відповідає за їх відповідну енергію.

Недарма так багато говорять про його вплив на організм людини. Цікаво, що коензим Q10 також є антиоксидантом. Це означає, що він усуває вплив вільних радикалів кисню, які, серед іншого, відповідають за: для процесів старіння організму, або утворення ракових клітин і розвитку таких захворювань. Це пояснює, серед іншого, наявність убіхінону в численних косметичних засобах, а також той факт, що він присутній у багатьох дієтичних добавках.

Коли варто приймати добавки з коензимом Q10?

У таких ситуаціях єдиний правильний і універсальний рада – використовувати будь-які види прикорму після консультації з лікарем. Він візьме до уваги всі інші сполуки, дізнається про конкретну ситуацію і просто матиме необхідні знання, щоб призначити найцінніші БАДи та/або ліки в конкретному випадку. Тоді, безсумнівно, варто і навіть слід потягнутися до коензиму Q10. Однак є кілька прикладів ситуацій, коли убіхінон може бути чудовим для покращення нашого здоров’я.

Перш за все, варто пам’ятати, що коензим Q10 є поширеним інгредієнтом лікарських засобів та БАДів, які використовуються для лікування та профілактики серцево-судинних захворювань. Отже, ви, можливо, вже приймаєте його, не підозрюючи про це. Убіхінон призначають для профілактики атеросклерозу, захворювань системи кровообігу, пародонтозу, цукрового діабету та гіпертонічної хвороби. Це також добавка для людей, які страждають на хворобу Паркінсона та Альцгеймера, і його дефіцит також може бути діагностований в результаті спортивних змагань, куріння або викликаний інтенсивною роботою чи фізичним навантаженням.

Все це лише підкреслює, наскільки важливий інгредієнт коензим Q10 для нашого організму і чому варто зацікавитися ним завчасно, до появи симптомів, наприклад, небезпечних захворювань, згаданих вище. Однак не менш важливо проконсультуватися з лікарем про будь-які тривожні спостереження, щоб зберегти здоров’я та власну безпеку.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *