pexels-mahmood-sufiyan-1423384

Креатин – найкраща добавка для нарощування м’язової маси?

Креатин не потребує представлення. Це одна з найпопулярніших поживних речовин на ринку дієтичних добавок, і вона завдячує цьому в першу чергу численним і широким дослідженням його найосновнішої форми – креатину моногідрату. У численних дослідженнях протягом багатьох років було доведено, що він дійсно підтримує побудову м’язової маси, дозволяючи збільшити їх об’єм, а отже, силу та витривалість природним шляхом. Звичайно, креатин чарівним чином не змусить ваші м’язи рости самостійно, але він помітно підвищує ефективність тренувань.

Завдяки документально підтвердженому позитивному впливу на організм при нарощуванні м’язової маси, він отримав численних прихильників у всьому світі. Він підходить як новачкам, так і бодібілдерам та іншим професійним спортсменам. Однак чи робить його універсальність і задокументована ефективність найкращою добавкою, що підтримує нарощування м’язової маси? Адже не завжди там, де є т. зв маси, ось де є можливість. Тому варто придивитися до цього уважніше.

Креатин порівняно з іншими добавками для нарощування м’язової маси

У креатину багато прихильників, в цьому немає сумнівів. Однак ринок дієтичних добавок дуже великий, і, безумовно, є більше поживних речовин, які підтримують нарощування м’язової маси, ніж просто креатин та інші його форми. Просто згадайте два інших типи добавок, які так само охоче використовуються для цієї мети тренування, головним чином білкові добавки та т.зв. гейнери. Чи можна їх порівняти з креатином?

Тут варто прямо відповісти, що їх можна використовувати паралельно. Але чи буде воно того варте? Як і в багатьох інших випадках, все буде залежати від конкретної ситуації. Завжди найбезпечніше приймати будь-які добавки лише після консультації з фахівцем. Однак паралельне використання, наприклад, мас-гейнера і креатину може мати сенс для людей, які мають проблеми з набором маси і стрункою фігурою.

Таким чином, збільшення ваги часто просто пов’язане зі здоров’ям, і ви також можете відразу зосередитися на нарощуванні власних м’язів.

Нарощування м’язової маси – чи достатньо одного креатину?

Креатин, як зазначалося раніше, не є магічним рішенням для росту м’язів, а лише робить ваші тренування більш ефективними. Його задокументована ефективність буде можлива лише в тому випадку, якщо тренування та доповнення базуватимуться на поживній дієті. Саме спосіб харчування найбільше вплине на ефективність тренувань, прикорму і, як наслідок, досягнення мети тренувань.

Однак у випадку нарощування м’язової маси вам знадобиться відповідна кількість білка в раціоні, свого роду надлишок, який дозволить вам правильно живити м’язи і підготувати їх до необхідності розвитку. Це, серед іншого, З цієї причини вживання креатину можна доповнити білковими добавками або іншими видами дієтичних добавок, спрямованих на збільшення кількості білка в раціоні.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *